  • A-1PA-178-200N2
A-1PA-178-200N2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-178-200N2
HK JDW NO:
43-A-1PA-178-200N2
Description:
AMC Right Angle Plug to AMC Right Angle Plug on RG-178 Cable 200MM
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-178-200N2
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Natural
  • Cable Type
    RG-178
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    199.898mm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • Length
    7.874 200.00mm