  • A-1PA-137-200G2
A-1PA-137-200G2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-137-200G2
HK JDW NO:
43-A-1PA-137-200G2
Package:
Datasheet:
A-1PA-137-200G2
Description:
RF Cable Assemblies AMC RAPLG JMP 1.37MM 200MM GRY U.FL COMP
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-137-200G2
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Contact Material
    Bronze
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Published
    2014
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Color
    Gray
  • Cable Type
    1.37mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    7.874 200.00mm