  • A-1PA-137-050B2
A-1PA-137-050B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-137-050B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-137-050B2
Package:
Datasheet:
A-1PA-137-050B2
Description:
CBL ASSY UMCC PLUG-PLUG 1.969"
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-137-050B2
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Color
    Black
  • Cable Type
    1.37mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Cable Length
    50mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    1.969 50.00mm