  • A-1PA-113-150B2
A-1PA-113-150B2
advertisement
Manufacturer No:
A-1PA-113-150B2
HK JDW NO:
43-A-1PA-113-150B2
Package:
Datasheet:
A-1PA-113-150B2
Description:
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 150MM
Step5Bar-code shipping tag
A-1PA-113-150B2
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Mount
    Cable
  • Insulation Material
    FEP
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2003
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Female
  • HTS Code
  • MIL Conformance
    NO
  • DIN Conformance
    NO
  • IEC Conformance
  • Filter Feature
  • Option
    GENERAL PURPOSE
  • Cable Type
    1.13mm OD Coaxial Cable
  • Coupling Type
    SNAP
  • Impedance
    50Ohm
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Cable Length
    150mm
  • Frequency (Max)
    6GHz
    Coaxial, Plug, Socket
  • Operating Frequency-Max
    6GHz
  • VSWR
    1.4
  • Length
    5.906 150.00mm