  • 9T08052A3003DAHFT
9T08052A3003DAHFT
advertisement
Manufacturer No:
9T08052A3003DAHFT
HK JDW NO:
898-9T08052A3003DAHFT
Description:
300kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
9T08052A3003DAHFT
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    300kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V
    500μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm