  • 9HT7-32.768KAZC-T
9HT7-32.768KAZC-T
advertisement
Manufacturer No:
9HT7-32.768KAZC-T
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-9HT7-32.768KAZC-T
Package:
4-SMD, Flat Leads
Datasheet:
9HT7-32.768KAZC-T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
9HT7-32.768KAZC-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    9HT7
  • Size / Dimension
    0.264Lx0.055W 6.70mmx1.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    65kOhm
  • Load Capacitance
    9pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm