  • 9HT11-32.768KEZY-T
9HT11-32.768KEZY-T
advertisement
Manufacturer No:
9HT11-32.768KEZY-T
HK JDW NO:
832-9HT11-32.768KEZY-T
Step5Bar-code shipping tag
9HT11-32.768KEZY-T
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    9HT10
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhm
  • Load Capacitance
    7pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.033 0.85mm