  • 9B-25.000MBBJ-B
9B-25.000MBBJ-B
advertisement
Manufacturer No:
9B-25.000MBBJ-B
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-9B-25.000MBBJ-B
Package:
HC-49/US
Datasheet:
9B-25.000MBBJ-B
Description:
Quantity:
In Stock : 924
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
9B-25.000MBBJ-B
  • Series
    9B
  • Size / Dimension
    0.453Lx0.197W 11.50mmx5.00mm
  • Tolerance
    0.003%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Type
    MHz Crystal
  • HTS Code
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L11.5XB5.0XH3.68 (mm)/L0.453XB0.197XH0.145 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    1 µW
  • Height
    3.683mm
  • Height Seated (Max)
    0.145 3.68mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C