  • 935174732547-T3A
935174732547-T3A
advertisement
Manufacturer No:
935174732547-T3A
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-935174732547-T3A
Package:
0505 (1313 Metric)
Datasheet:
935174732547-T3A
Description:
AUTOMOTIVE SI CAP 47NF, -55/+200
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
935174732547-T3A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    0505 (1313 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ATSC
  • Size / Dimension
    0.052Lx0.052W 1.32mmx1.32mm
  • Tolerance
    ±15%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    High Stability, High Temperature, Wirebond and Embedded
  • Capacitance
    47nF
  • Voltage - Breakdown
    30V
  • Height
    0.012 0.30mm