  • 9033R0M-14-3
9033R0M-14-3
advertisement
Manufacturer No:
9033R0M-14-3
HK JDW NO:
482-9033R0M-14-3
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
9033R0M-14-3
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Mfr
    MACOM Technology Solutions
  • Operating Temperature
    -55°C ~ 150°C
  • Series
    90
  • Size / Dimension
    0.055" L x 0.036" W (1.40mm x 0.91mm)
  • Tolerance
    ±20%
  • Applications
    High Stability
  • Capacitance
    33 pF
  • Features
  • ESL (Equivalent Series Inductance)
  • Height
    0.004" (0.10mm)