  • 8Z-24.000MAAV-T
8Z-24.000MAAV-T
advertisement
Manufacturer No:
8Z-24.000MAAV-T
HK JDW NO:
832-8Z-24.000MAAV-T
Datasheet:
8Z-24.000MAAV-T
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
8Z-24.000MAAV-T
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    MHz Crystal
  • Depth
    2mm
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height
    558.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm