  • 8Y-25.000MAAJ-T
8Y-25.000MAAJ-T
advertisement
Manufacturer No:
8Y-25.000MAAJ-T
HK JDW NO:
832-8Y-25.000MAAJ-T
Datasheet:
8Y-25.000MAAJ-T
Description:
Quantity:
In Stock : 1029
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
8Y-25.000MAAJ-T
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Tolerance
    0.003%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.6XH0.5 (mm)/L0.079XB0.063XH0.02 (inch)
  • Operating Frequency
    25MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    1 µW
  • Height
    508μm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm