  • 8N4QV01KG-0160CDI
8N4QV01KG-0160CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N4QV01KG-0160CDI
HK JDW NO:
668-8N4QV01KG-0160CDI
Package:
10-CLCC
Datasheet:
8N4QV01KG-0160CDI
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series 155.52MHz 10-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4QV01KG-0160CDI
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-CLCC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    FemtoClock® NG
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Current - Supply
    160mA