  • 8N4QV01FG-0050CDI
8N4QV01FG-0050CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N4QV01FG-0050CDI
HK JDW NO:
378-8N4QV01FG-0050CDI
Package:
CLCC
Datasheet:
8N4QV01FG-0050CDI
Description:
LVDS Programmable Timers 669.3266MHz CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4QV01FG-0050CDI
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    10
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2007
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Frequency
    669.3266MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Operating Supply Current
    155mA
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Frequency Tolerance
    0.001%