  • 8N4Q001EG-1105CDI
8N4Q001EG-1105CDI
advertisement
Manufacturer No:
8N4Q001EG-1105CDI
HK JDW NO:
378-8N4Q001EG-1105CDI
Package:
CLCC
Datasheet:
8N4Q001EG-1105CDI
Description:
3.3V LVDS Programmable Timers 110MHz 3.3V CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4Q001EG-1105CDI
  • Packaging
    Bulk
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; TRAY
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    110MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.55mm
  • Operating Frequency
    110MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Operating Supply Current
    160mA
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Length
    7mm