  • 8N4Q001EG-0050CDI8
8N4Q001EG-0050CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N4Q001EG-0050CDI8
HK JDW NO:
378-8N4Q001EG-0050CDI8
Description:
3.3V LVDS Programmable Timers 669.3266MHz 3.3V CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N4Q001EG-0050CDI8
  • Packaging
    Tape & Reel
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; DIFFERENTIAL OUTPUT; SELECTABLE O/P FREQUENCIES; TR
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    669.3266MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.55mm
  • Operating Frequency
    622.08MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Operating Supply Current
    160mA