  • 8N3SV75FC-0025CDI8
8N3SV75FC-0025CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N3SV75FC-0025CDI8
HK JDW NO:
668-8N3SV75FC-0025CDI8
Description:
VCXO Programmable Timers FemtoClock® NG Series IDT8N3SV75FC 25MHz 6-CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3SV75FC-0025CDI8
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Frequency
    25MHz