  • 8N3QV01EG-1151CDI8
8N3QV01EG-1151CDI8
advertisement
Manufacturer No:
8N3QV01EG-1151CDI8
HK JDW NO:
378-8N3QV01EG-1151CDI8
Package:
CLCC
Description:
LVPECL Programmable Timers 150MHz CLCC
Step5Bar-code shipping tag
8N3QV01EG-1151CDI8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    10
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2007
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Operating Supply Current
    150mA
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Frequency Tolerance
    0.001%