  • 844441DMI-150LFT
844441DMI-150LFT
advertisement
Manufacturer No:
844441DMI-150LFT
HK JDW NO:
668-844441DMI-150LFT
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
844441DMI-150LFT
Description:
IC GENERATR CLK SAS/SATA 8SOIC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
844441DMI-150LFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FemtoClock®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Base Part Number
    ICS844441-150
  • Output
    LVDS
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    150MHz