  • 844003BGI-01LFT
844003BGI-01LFT
advertisement
Manufacturer No:
844003BGI-01LFT
HK JDW NO:
668-844003BGI-01LFT
Package:
24-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Datasheet:
844003BGI-01LFT
Description:
Frequency Synthesizer 680MHz ICS844003-01 Clock Generators FemtoClock® Series 24-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Surface Mount 3.135V~3.465V Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
844003BGI-01LFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    24-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Supplier Device Package
    24-TSSOP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FemtoClock®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Frequency Synthesizer
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    ICS844003-01
  • Output
    LVDS
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    680MHz