  • 822MY3R3M
822MY3R3M
advertisement
Manufacturer No:
822MY3R3M
Manufacturer:
Toko
HK JDW NO:
4668-822MY3R3M
Package:
Radial
Datasheet:
822MY3R3M
Description:
822MY3R3M datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Toko stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
822MY3R3M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    2.66A
  • Inductance
    3.3 μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Current
    280mA
  • Frequency - Self Resonant
    830kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    30mOhm
  • Diameter
    8mm
  • Height
    10.6mm