  • 7W-28.000MBE-T
7W-28.000MBE-T
advertisement
Manufacturer No:
7W-28.000MBE-T
HK JDW NO:
832-7W-28.000MBE-T
Datasheet:
7W-28.000MBE-T
Step5Bar-code shipping tag
7W-28.000MBE-T
    17 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    7W
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    28MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4224mm
  • Height Seated (Max)
    0.056 1.42mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm