  • 7W-24.576MBD-T
7W-24.576MBD-T
advertisement
Manufacturer No:
7W-24.576MBD-T
HK JDW NO:
832-7W-24.576MBD-T
Datasheet:
7W-24.576MBD-T
Step5Bar-code shipping tag
7W-24.576MBD-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    7W
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.056 1.42mm