  • 7Q-26.000MBG-T
7Q-26.000MBG-T
advertisement
Manufacturer No:
7Q-26.000MBG-T
HK JDW NO:
832-7Q-26.000MBG-T
Datasheet:
7Q-26.000MBG-T
Step5Bar-code shipping tag
7Q-26.000MBG-T
    19 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Depth
    2.5mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±500ppb
  • Load Capacitance
    10pF
  • Max Supply Current
    2mA
  • Frequency Tolerance
    0.00025%
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm