  • 7Q-24.000MCN-T
7Q-24.000MCN-T
advertisement
Manufacturer No:
7Q-24.000MCN-T
HK JDW NO:
832-7Q-24.000MCN-T
Datasheet:
7Q-24.000MCN-T
Step5Bar-code shipping tag
7Q-24.000MCN-T
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    TCXO
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2mA
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm