  • 7M25020005
7M25020005
advertisement
Manufacturer No:
7M25020005
HK JDW NO:
832-7M25020005
Datasheet:
Description:
7M25020005 datasheet pdf and Crystals product details from TXC Corporation stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
7M25020005
    21 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
    7M
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm