  • 7M-16.000MAGJ-T
7M-16.000MAGJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-16.000MAGJ-T
HK JDW NO:
832-7M-16.000MAGJ-T
Package:
Datasheet:
7M-16.000MAGJ-T
Description:
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R