  • 7M-16.000MEEK-T
7M-16.000MEEK-T
advertisement
Manufacturer No:
7M-16.000MEEK-T
HK JDW NO:
832-7M-16.000MEEK-T
Datasheet:
7M-16.000MEEK-T
Step5Bar-code shipping tag
7M-16.000MEEK-T
    MHz Crystal
  • Capacitance
    20pF
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm