  • 72V73260BBG8
72V73260BBG8
advertisement
Manufacturer No:
72V73260BBG8
HK JDW NO:
668-72V73260BBG8
Package:
144-BGA
Datasheet:
72V73260BBG8
Description:
3V~3.6V Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
72V73260BBG8
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    144-BGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    72V
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Type
    Multiplexer
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V