  • 71V546S100PFGI
71V546S100PFGI
advertisement
Manufacturer No:
71V546S100PFGI
HK JDW NO:
668-71V546S100PFGI
Package:
100-LQFP
Datasheet:
71V546S100PFGI
Description:
Memory IC IDT71V546
Quantity:
In Stock : 121
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
71V546S100PFGI
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR (ZBT)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V546
  • Memory Size
    4.5Mb 128K x 36
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    100MHz