  • 7132SA55C
7132SA55C
advertisement
Manufacturer No:
7132SA55C
HK JDW NO:
668-7132SA55C
Package:
48-DIP (0.600, 15.24mm)
Datasheet:
7132SA55C
Description:
Memory IC IDT7132
Step5Bar-code shipping tag
7132SA55C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    48-DIP (0.600, 15.24mm)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V