  • 71321LA55PPGI
71321LA55PPGI
advertisement
Manufacturer No:
71321LA55PPGI
HK JDW NO:
668-71321LA55PPGI
Package:
52-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
71321LA55PPGI
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    52-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V