  • 70T3509MS133BPI
70T3509MS133BPI
advertisement
Manufacturer No:
70T3509MS133BPI
HK JDW NO:
668-70T3509MS133BPI
Package:
256-BGA
Datasheet:
70T3509MS133BPI
Description:
Memory IC IDT70T3509M
Quantity:
In Stock : 8
Step5Bar-code shipping tag
70T3509MS133BPI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    256-BGA
  • Supplier Device Package
    256-CABGA (17x17)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Voltage - Supply
    2.4V~2.6V
  • Base Part Number
    IDT70T3509M
  • Memory Size
    36Mb 1M x 36
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    133MHz