  • 708M12-HV
708M12-HV
advertisement
Manufacturer No:
708M12-HV
Manufacturer:
Red Lion Controls
HK JDW NO:
666-708M12-HV
Package:
Datasheet:
Description:
NETWORK SWITCH-MANAGED 10 PORT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
708M12-HV
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 708M12-HV.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount, DIN Rail
  • Mounting Type
    Chassis Mount or DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Series
    N-TRON®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
    RJ45
  • Type
    Switch - Managed
  • Resistance
    708.12MOhm
  • Configuration
    Fixed
  • Voltage - Input
    10V~30VDC