  • 7025S45PFI
7025S45PFI
advertisement
Manufacturer No:
7025S45PFI
HK JDW NO:
668-7025S45PFI
Package:
100-LQFP
Datasheet:
7025S45PFI
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
7025S45PFI
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V