  • 672D226F200DT5D
672D226F200DT5D
advertisement
Manufacturer No:
672D226F200DT5D
HK JDW NO:
874-672D226F200DT5D
Datasheet:
672D226F200DT5D
Description:
672D 22μF Capacitor -10% +50% Bulk Through Hole 0.492Dia 12.50mm -55°C~105°C Polar 5.0038mm Radial, Can
Step5Bar-code shipping tag
672D226F200DT5D
  • Factory Lead Time
    49 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.492Dia 12.50mm
  • Tolerance
    -10% +50%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    22μF
  • Lead Pitch
    5.0038mm
  • Lead Spacing
    0.197 5.00mm
  • Height Seated (Max)
    1.417 36.00mm