  • 654L40005C2T
654L40005C2T
advertisement
Manufacturer No:
654L40005C2T
HK JDW NO:
221-654L40005C2T
Datasheet:
654L40005C2T
Step5Bar-code shipping tag
654L40005C2T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    654P/L
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    400MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    65mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm