  • 63CE47KXX
63CE47KXX
advertisement
Manufacturer No:
63CE47KXX
HK JDW NO:
13085-63CE47KXX
Package:
Datasheet:
Description:
47μF Capacitor 20% 280mA
Quantity:
In Stock : 5797
Step5Bar-code shipping tag
63CE47KXX
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    350mOhm
  • Ripple Current
    280mA