  • 626L20004C3T
626L20004C3T
advertisement
Manufacturer No:
626L20004C3T
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
HK JDW NO:
221-626L20004C3T
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
626L20004C3T
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
626L20004C3T
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    626
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold Flash (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.1mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm