  • 5CGXFC9C6F23I7N
5CGXFC9C6F23I7N
advertisement
Manufacturer No:
5CGXFC9C6F23I7N
HK JDW NO:
386-5CGXFC9C6F23I7N
Package:
484-BGA
Datasheet:
5CGXFC9C6F23I7N
Description:
2mm mm FPGAs Cyclone® V GX Series 484-BGA 1mm mm 484
Quantity:
In Stock : 3799
Step5Bar-code shipping tag
5CGXFC9C6F23I7N
  • Package / Case
    484-BGA
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
    Cyclone® V GX
  • JESD-609 Code
    e1
    484
  • Terminal Finish
    Tin/Silver/Copper (Sn/Ag/Cu)
  • HTS Code
  • Voltage - Supply
    1.07V~1.13V
  • Supply Voltage
    1.1V
  • Terminal Pitch
    1mm
  • Base Part Number
    5CGXFC9
  • Number of I/O
    224
  • Number of Logic Elements/Cells
    301000
  • Total RAM Bits
  • Number of LABs/CLBs
    113560
  • Length
    23mm
  • Height Seated (Max)
    2mm
  • Width
    23mm