  • 55A3112-24-9CS2275
55A3112-24-9CS2275
advertisement
Manufacturer No:
55A3112-24-9CS2275
HK JDW NO:
798-55A3112-24-9CS2275
Step5Bar-code shipping tag
55A3112-24-9CS2275
    Select All
  • Max Operating Temperature
    -200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    White
  • Number of Conductors
    1
  • Voltage - Rated AC
    600V
  • ELV
    Compliant
  • Wire/Cable Gauge
    24 AWG
  • Wire/Cable Diameter
    1.14 mm