  • 531EA100M000DG
531EA100M000DG
advertisement
Manufacturer No:
531EA100M000DG
HK JDW NO:
715-531EA100M000DG
Datasheet:
531EA100M000DG
Step5Bar-code shipping tag
531EA100M000DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm