  • 531BC136M000DG
531BC136M000DG
advertisement
Manufacturer No:
531BC136M000DG
HK JDW NO:
715-531BC136M000DG
Datasheet:
531BC136M000DG
Step5Bar-code shipping tag
531BC136M000DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    TRAY
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    136MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    136MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm