  • 531BC000273DG
531BC000273DG
advertisement
Manufacturer No:
531BC000273DG
HK JDW NO:
715-531BC000273DG
Datasheet:
531BC000273DG
Step5Bar-code shipping tag
531BC000273DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    273kHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm