  • 530SC167M500DGR
530SC167M500DGR
advertisement
Manufacturer No:
530SC167M500DGR
HK JDW NO:
715-530SC167M500DGR
Datasheet:
530SC167M500DGR
Step5Bar-code shipping tag
530SC167M500DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    167.5MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Operating Frequency
    167.5MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm