  • 530RC121M109DG
530RC121M109DG
advertisement
Manufacturer No:
530RC121M109DG
HK JDW NO:
715-530RC121M109DG
Datasheet:
530RC121M109DG
Step5Bar-code shipping tag
530RC121M109DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    121.109MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Operating Frequency
    121.109MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm