  • 530CB74M1760DG
530CB74M1760DG
advertisement
Manufacturer No:
530CB74M1760DG
HK JDW NO:
715-530CB74M1760DG
Datasheet:
530CB74M1760DG
Step5Bar-code shipping tag
530CB74M1760DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    74.176MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Operating Frequency
    74.176MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm