  • 530AB328M125DGR
530AB328M125DGR
advertisement
Manufacturer No:
530AB328M125DGR
HK JDW NO:
715-530AB328M125DGR
Datasheet:
530AB328M125DGR
Step5Bar-code shipping tag
530AB328M125DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    328.125MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Operating Frequency
    328.125MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm