  • 521-26-06-SV-0010F
521-26-06-SV-0010F
advertisement
Manufacturer No:
521-26-06-SV-0010F
HK JDW NO:
168-521-26-06-SV-0010F
Description:
CABLE MOD COIL 6COND 10' PRE-CUT
Step5Bar-code shipping tag
521-26-06-SV-0010F
  • Number of Conductors
    6
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Jacket Color
    Silver
  • Cable Width
    0.267 6.80mm
  • Coil Diameter
    0.512 (13mm)
  • Cable Height
    0.097 2.46mm