  • 5151-DKF-0036
5151-DKF-0036
advertisement
Manufacturer No:
5151-DKF-0036
HK JDW NO:
157-5151-DKF-0036
Package:
Datasheet:
Description:
CBL ASSY N TYPE PLUG-PLUG 36"
Step5Bar-code shipping tag
5151-DKF-0036
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -65°C~200°C
  • Published
    2012
  • Series
    DKT
  • Feature
    Shielded
    1 (Unlimited)
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Grey
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    N-Type to N-Type
  • Cable Type
    HP 190S
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Cable Length
    914.4mm
  • Frequency (Max)
    26GHz
  • 1st Connector
    N Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Connector Type A
    Plug
  • Connector Type B
    Plug
  • Gender Type A
    Male
  • Gender Type B
    Male
  • Length
    36.00 914.40mm